همکاری با پروژه های ساختمانی و معماری

نورپردازی پروژه های ساختمانی - دکوراسیون داخلی

شعاع پارس لاله زار مفتخر است که مورد اعتماد طراحان، معماران و شرکت های ساختمانی جهت تامین اقلام نورپردازی و روشنایی است. تامین عمده و تحت شرایط زمانی و مالی خاص همواره نیاز اصلی اجرای پروژه های ساختمانی و معماری است .
چراغ های شعاع پارس از محصولات ایرانی با کیفیت بالا هستند که با داشتن تنوع بالای توان، ابعاد متنوع، رنگ نور و طراحی های جذاب می توانند انتخاب مناسبی برای روشنایی ساختمان باشند.
از این رو شعاع پارس لاله زار توانسته با توجه به امکان و توان تامین گسترده و تکیه بر تجربه همکاری ها موفق با اجرای پروژه ها، تامین کننده مورد اعتماد و موفق پروژه های ساختمانی و معماری در سراسر ایران باشد.


در واقع تامین اقلام نوری در مراحل مختلف اجرای ساختمان تا پایان اجرا و نمای ساختمان و فضای بیرونی آن و دکوراسیون داخلی مسکونی،تجاری و خاص یکی از مهمترین رویکردهای شعاع پارس لاله زار است که توانسته تعداد بالای تجربه های همکاری را با پروژه های ساختمانی و پیمانکاران و شرکت های اجرایی به اشتراک بگذارد.
ارائه خدمات تامین، فروش، مشاوره و طراحی نورپردازی ساختمانی تلاش شعاع پارس لاله زار برای پوشش گسترده بر حوزه نورپردازی ساختمان،دکوراسیون و ... است.


نورپردازی پروژه های ساختمانی - دکوراسیون داخلی فضای بیرونی
نورپردازی پروژه های ساختمانی - دکوراسیون داخلی نمای ساختمان
نورپردازی پروژه های ساختمانی - دکوراسیون داخلی فضای داخل